Slide thumbnail

zobacz więcej >

Nasze
realizacje

Slide thumbnail
zobacz więcej >

Kompleksowe
wyposażenie i
budowa ferm drobiu

Slide background

Dostawa

dpd-baner-5daec8ba18f79fedex-5daec8c2051d6paczki-5daec8c8a5e1d

Systemy karmienia

Jest 15 produktów.

Systemy karmienia drobiu

Karmienie zwierząt podczas hodowli ma zasadnicze znaczenie dla ich wzrostu i rozwoju. Decyduje o dobrostanie i dobrej kondycji zdrowotnej drobiu, co w konsekwencji daje wysokiej jakości produkt. 

Każda ferma drobiowa, w zależności od specjalizacji stosuje własne metody żywienia zwierząt. W zależności od celu produkcyjnego i oczekiwań wydajnościowych używa się odpowiednio zbilansowanej karmy. Sukces produkcji zwierzęcej zależy także od nowoczesnych systemów zadawania karmy. Karmidła dla drobiu muszą być dostosowane do gatunku, rasy, systemu chowu, zagęszczenia zwierząt oraz rodzaju podawanej paszy. W chowie intensywnym i półintensywnym hodowcy używają zautomatyzowanych systemów zadawania paszy dla różnych gatunków drobiu. 

Szeroki wybór karmideł dla drobiu

Firma TOTAL FARM oferuje wydajne i niezawodne systemy i uradzenia do karmienia drobiu. Przedstawiamy ofertę karmideł dla różnych odmian drobiu. Nasze karmidła to nowoczesne urządzenia do automatycznego zadawania paszy na kurniku. Są trwałe i wygodne dla zwierząt oraz tak zbudowane, by ograniczyć marnowanie się karmy. 

Sprzedajemy paszociągi spiralne. Są to rozwiązania umożliwiające odpowiednie przygotowanie paszy dla drobiu oraz automatyczne zaopatrywanie karmników. Oferujemy kilka typów w zależności od wielkości i wydajności. Wszystkie ciągi paszowe zaopatrzone są w silosy paszowe oraz wagi podsilosowe. Silosy paszowe to pojemniki na karmę o różnych pojemnościach.

Poznaj parametry poszczególnych urządzeń i zakup jeden z naszych systemów karmienia drobiu!

Aktywne filtry