Slide thumbnail

zobacz więcej >

Nasze
realizacje

Slide thumbnail
zobacz więcej >

Kompleksowe
wyposażenie i
budowa ferm drobiu

Slide background

Dostawa

dpd-baner-5daec8ba18f79fedex-5daec8c2051d6paczki-5daec8c8a5e1d

Pojenie dla drobiu

Jest 5 produktów.

Systemy pojenia dla drobiu

Pojenie zwierząt hodowlanych, w takim samym stopniu, jak ich karmienie ma fundamentalne znaczenie w chowie drobiu. Drób powinien mieć zapewniony stały dostęp do wody pitnej. Brak lub niedostatek wody o wysokiej jakości może skutkować niekorzystnymi dla hodowli przemianami fizjologicznymi zwierząt, co wpływa negatywnie na jakość i wydajność produkcji. Obniża też ogólny dobrostan zwierząt. Przeprowadzone badania wykazują polepszenie wydajności produkcji mięsnej i wzrost nieśności kur o 5 do 10% u zwierząt ze stałym dostępem do wody pitnej.

Poidła kropelkowe

Oferujemy duży wybór poideł kropelkowych dla drobiu. Są one wykorzystywane na fermach drobiu dla różnego rodzaju ptaków i w różnym wieku. Są na tyle uniwersalne, że nadają się zarówno dla drobiu dorosłego, jak i dla piskląt. W systemie kropelkowym zwierzęta pobierają samodzielnie wodę ze smoczków zwanych niplami lub ze specjalnych miseczek okapowych. 

Oferujemy bogaty wybór poideł kropelkowych o różnych wielkościach i wydajnościach. Nasze urządzenia to trwałe i działające bezawaryjnie produkty, które zapewnią wydajne i optymalne pojenie drobiu na każdej fermie.

Sprawdź parametry poszczególnych urządzeń i zakup jeden z naszych systemów pojenia drobiu!

Aktywne filtry